Това е независим студентски проект, без каквато и да е връзка с Studiebolig Syd или Sønderborg Kommune

Студио 39 m²

B42 - Søndergade

Søndergade 6400 Sønderborg

2D план на етаж с баня и всекидневна, обща площ 25,2 кв.м.
План на етажа
Общо: 25.2m² Площ, изчислена от AI от анализ на изображението на плана. Това е приблизителна оценка и може да се различава от официалните измервания.

Описание

Този апартамент в Boligforeningen B42 - Søndergade е разположен в централната част на Сьондерборг, близо до фитнес център Zielke. С площ от 39.0 m², той включва баня и дневна с обща площ 25.2 m². Наемът е 3351 DKK месечно, а цената на квадратен метър е 85.9 DKK/m². Мястото е на 918 метра от SDU Alsion, което се равнява на 11-минутна разходка или 3-минутна обиколка с колело.

Генерирано от ИИ Съдържание, генерирано от AI

Примерна разбивка на разходите

Наем 2.571 kr.
Електричество 300 kr.
Вода 200 kr.
Отопление 280 kr.
Общо 3.351 kr.

Удобства

АбсорбаторДа
Плащане за отоплениеДа
КотлонДа
ХладилникДа
Плащане за водаДа
Плащане за пранеДа
Собствена кухняДа
Плащане на токДа
Подова настилка Генерирано от ИИ Паркет, Дърво

Местоположение

Често задавани въпроси

Какъв е пример за месечно плащане за 1-rums bolig в B42 - Søndergade?
Например: Наем: 2571.1 DKK, Електричество: 300 DKK, Вода: 200 DKK, Отопление: 280 DKK. Общо 3351.1 DKK.
Колко единици 1-rums bolig има в B42 - Søndergade?
В B42 - Søndergade има 1 единици 1-rums bolig.
Какви удобства има B42 - Søndergade?
B42 - Søndergade разполага с: Пералня, Паркинг, Стаи за гости, Велосипедно помещение.
Какви студентски общежития има близо до B42 - Søndergade?
B42 - Mellemgade (0.1 km, 2 min); Alssund kollegiet (0.7 km, 8 min); Rebslagergade (0.8 km, 10 min).

Всички данни, цени, снимки и планове са само ориентировъчни.