Tämä on itsenäinen opiskelijaprojekti, joka ei liity millään tavoin Studiebolig Sydiin tai Sønderborgin kuntaan

Kaksio 50 m²

Alssund kollegiet

Nørre Havnegade 40 6400 Sønderborg

2D kerroskartta asunnosta, joka näyttää huoneiden sijoittelun ja julkisivutyypit.
Pohjapiirros
Yhteensä: 34.5m² AI:n pohjapiirros-kuva-analyysistä laskema pinta-ala. Tämä on arvio ja voi poiketa virallisista mittauksista.

Kuvaus

Tämä 50 m² asunto S/I Alssundkollegietissa maksaa 4846 DKK kuukaudessa, eli 96,9 DKK/m². Asuntoon kuuluu 19,9 m² olohuone/keittiö, 7,6 m² makuuhuone, 3 m² kylpyhuone ja 2 m² eteinen. SDU on 5 minuutin pyörämatkan päässä.

Tekoälyn luoma Tekoälyn tuottama sisältö

Esimerkki kustannuserittelystä

Vuokra 3.945 kr.
Internet 50 kr.
Jäsenmaksu 25 kr.
Sähkö 237 kr.
Vesi 317 kr.
Lämmitys 272 kr.
Yhteensä 4.846 kr.

Palvelut

UuniKyllä
LiesiKyllä
KaapitKyllä
PakastinKyllä
LiesituuletinKyllä
LämmitysmaksuEnnakkomaksuna
VarastoKyllä
KeittolevyKyllä
JääkaappiKyllä
VesimaksuEnnakkomaksuna
PesumaksuMaksu AirWallet-sovelluksella
Oma keittiöKyllä
SähkömaksuEnnakkomaksuna
Lattia Tekoälyn luoma Parketti, Puu

Sijainti

Alssund kollegiet

Alssund kollegiet

Näytä kartalla

Usein kysytyt kysymykset

Mikä on esimerkki kuukausimaksusta 2-rums bolig 50 m2 kohteessa Alssund kollegiet?
Esimerkiksi: Vuokra: 3945 DKK, Internet: 50 DKK, Jäsenmaksu: 25 DKK, Sähkö: 237 DKK, Vesi: 317 DKK, Lämmitys: 272 DKK. Yhteensä 4846 DKK.
Kuinka paljon voin säästää boligstøttella 2-rums bolig 50 m2 kohteessa Alssund kollegiet?
Voit säästää 591 DKK kuukaudessa (7092 DKK vuodessa) boligstøttella. Meillä on lyhyt opas tukikelpoisuudesta.
Kuinka monta 2-rums bolig 50 m2-yksikköä on Alssund kollegietssa?
Alssund kollegietssa on 10 2-rums bolig 50 m2-yksikköä.
Mitä palveluita Alssund kollegietssa on?
Alssund kollegietssa on: Pyykinpesu, Pysäköinti, Juhlahuone, Ovipuhelin, Vierashuoneet, Pyörävarasto, Kuntosali.
Mitkä opiskelija-asuntolat ovat lähellä Alssund kollegietia?
B42 - Søndergade (0.7 km, 8 min); Prins Henrik kollegiet (0.8 km, 9 min); B42 - Mellemgade (0.8 km, 9 min).

Kaikki tiedot, hinnat, kuvat ja pohjapiirrokset ovat vain suuntaa antavia.