Tämä on itsenäinen opiskelijaprojekti, joka ei liity millään tavoin Studiebolig Sydiin tai Sønderborgin kuntaan

2 huoneen asunto 83,0 m2

Handels kollegiet

B.S. Ingemannsvej 2 6400 Sønderborg

2D pohjapiirros keittiön, kylpyhuoneen ja kahden huoneen kanssa.
Pohjapiirros
Yhteensä: 49.6m² AI:n pohjapiirros-kuva-analyysistä laskema pinta-ala. Tämä on arvio ja voi poiketa virallisista mittauksista.

Kuvaus

Tämä 83 m² asunto Handelskollegietissa maksaa 5025 DKK kuukaudessa, eli 60,5 DKK per m². Asunnossa on 12,1 m² keittiö ja kaksi huonetta (17,2 m² ja 17,1 m²). SDU Alsionin kampus on 10 minuutin pyörämatkan päässä.

Tekoälyn luoma Tekoälyn tuottama sisältö

Esimerkki kustannuserittelystä

Vuokra 3.915 kr.
Jäsenmaksu 35 kr.
Internet 50 kr.
Sähkö 442 kr.
Lämmitys 583 kr.
Yhteensä 5.025 kr.

Palvelut

UuniKyllä
LiesiKyllä
KaapitKyllä
PakastinKyllä
LiesituuletinKyllä
LämmitysmaksuEnnakkomaksuna
JääkaappiKyllä
VesimaksuSisältyy
PesumaksuMaksu AirWallet-sovelluksella
Oma keittiöKyllä
SähkömaksuEnnakkomaksuna
Lattia Tekoälyn luoma Matto, Parketti, Puu

Sijainti

Handels kollegiet

Handels kollegiet

Näytä kartalla

Usein kysytyt kysymykset

Mikä on esimerkki kuukausimaksusta 2-rums bolig 83,0 m2 kohteessa Handels kollegiet?
Esimerkiksi: Vuokra: 3915 DKK, Jäsenmaksu: 35 DKK, Internet: 50 DKK, Sähkö: 442 DKK, Lämmitys: 583 DKK. Yhteensä 5025 DKK.
Kuinka paljon voin säästää boligstøttella 2-rums bolig 83,0 m2 kohteessa Handels kollegiet?
Voit säästää 394 DKK kuukaudessa (4728 DKK vuodessa) boligstøttella. Meillä on lyhyt opas tukikelpoisuudesta.
Kuinka monta 2-rums bolig 83,0 m2-yksikköä on Handels kollegietssa?
Handels kollegietssa on 2 2-rums bolig 83,0 m2-yksikköä.
Mitä palveluita Handels kollegietssa on?
Handels kollegietssa on: Pyykinpesu, Pysäköinti, Juhlahuone, Ovipuhelin, Vierashuoneet, Pyörävarasto, Kuntosali.
Mitkä opiskelija-asuntolat ovat lähellä Handels kollegietia?
Kollegie 6400 (0.2 km, 2 min); Sønderskov kollegiet (0.3 km, 3 min); Ungdoms kollegiet (0.3 km, 3 min).

Kaikki tiedot, hinnat, kuvat ja pohjapiirrokset ovat vain suuntaa antavia.