Tämä on itsenäinen opiskelijaprojekti, joka ei liity millään tavoin Studiebolig Sydiin tai Sønderborgin kuntaan

Kolmio 72 m²

Sønderskov kollegiet

Skovvej 22 6400 Sønderborg

72 m² asunnon 2D pohjapiirros merkityillä huoneilla: keittiö, kylpyhuone, olohuone ja kaksi makuuhuonetta
Pohjapiirros
Yhteensä: 72m² AI:n pohjapiirros-kuva-analyysistä laskema pinta-ala. Tämä on arvio ja voi poiketa virallisista mittauksista.

Kuvaus

Tämä 72 m² asunto Sønderskovkollegietissa maksaa 5607 DKK kuukaudessa, eli 77,9 DKK/m². Asuntoon kuuluu 20,1 m² olohuone, kaksi makuuhuonetta (13,8 m² ja 9,7 m²), keittiö, kylpyhuone ja parveke. SDU on 11 minuutin pyörämatkan päässä.

Tekoälyn luoma Tekoälyn tuottama sisältö

Esimerkki kustannuserittelystä

Vuokra 4.396 kr.
Jäsenmaksu 20 kr.
Internet 50 kr.
Sähkö 504 kr.
Lämmitys 637 kr.
Yhteensä 5.607 kr.

Palvelut

UuniKyllä
LiesiKyllä
ParvekeKyllä
KaapitKyllä
PakastinKyllä
LiesituuletinKyllä
LämmitysmaksuEnnakkomaksuna
VarastoKyllä
JääkaappiKyllä
VesimaksuSisältyy
PesumaksuMaksu AirWallet-sovelluksella
Oma keittiöKyllä
SähkömaksuEnnakkomaksuna
Lattia Tekoälyn luoma Matto, Parketti, Puu

Sijainti

Sønderskov kollegiet

Sønderskov kollegiet

Näytä kartalla

Usein kysytyt kysymykset

Mikä on esimerkki kuukausimaksusta 3-rums bolig 72 m2 kohteessa Sønderskov kollegiet?
Esimerkiksi: Vuokra: 4396 DKK, Jäsenmaksu: 20 DKK, Internet: 50 DKK, Sähkö: 504 DKK, Lämmitys: 637 DKK. Yhteensä 5607 DKK.
Kuinka paljon voin säästää boligstøttella 3-rums bolig 72 m2 kohteessa Sønderskov kollegiet?
Voit säästää 659 DKK kuukaudessa (7908 DKK vuodessa) boligstøttella. Meillä on lyhyt opas tukikelpoisuudesta.
Kuinka monta 3-rums bolig 72 m2-yksikköä on Sønderskov kollegietssa?
Sønderskov kollegietssa on 8 3-rums bolig 72 m2-yksikköä.
Mitä palveluita Sønderskov kollegietssa on?
Sønderskov kollegietssa on: Pyykinpesu, Pysäköinti, Juhlahuone, Ovipuhelin, Vierashuoneet, Leikkipaikka, Pyörävarasto, Jalkapallokenttä, Rantalentopallo.
Mitkä opiskelija-asuntolat ovat lähellä Sønderskov kollegietia?
Ungdoms kollegiet (0.0 km, 1 min); Handels kollegiet (0.3 km, 3 min); Kollegie 6400 (0.3 km, 4 min).

Kaikki tiedot, hinnat, kuvat ja pohjapiirrokset ovat vain suuntaa antavia.