Tai nepriklausomas studentų projektas, niekaip nesusijęs su Studiebolig Syd ar Sønderborg Kommune

1 kambario butas 25 m2 su bendru vonios kambariu

Prins Henrik kollegiet

Prins Henrik Avenue 10 6400 Sønderborg

2D grindų planas, rodantis gyvenamąjį kambarį, vonios kambarį ir koridorių.
Aukšto planas
Iš viso: 31.5m² AI apskaičiuotas plotas iš plano vaizdo analizės. Tai yra įvertinimas ir gali skirtis nuo oficialių matavimų.

Aprašymas

Prins Henrik Kollegiet pastate esantis 25 m² vieno kambario butas nuomojamas už 3350 DKK per mėnesį, t. y. 134,0 DKK/m². Būstas turi bendrą vonios kambarį. Iki SDU Alsion miestelio yra 2155 metrai, dviračiu nuvažiuojami per 8 minutes. Artimiausia maisto prekių parduotuvė „Rema 1000“ yra už 937 metrų, 11 minučių pėsčiomis atstumu.

Sukurta AI DI sugeneruotas turinys

Išlaidų paskirstymo pavyzdys

Nuoma 3.250 kr.
Internetas 50 kr.
Valymas 50 kr.
Iš viso 3.350 kr.

Patogumai

OrkaitėBendrojoje virtuvėje
SpintosTaip
GartraukisBendrojoje virtuvėje
Šildymo mokestisĮskaičiuota
KaitlentėBendrojoje virtuvėje
ŠaldytuvasTaip
Vandens mokestisĮskaičiuota
Skalbyklos mokestisMokėjimas per AirWallet
Elektros mokestisĮskaičiuota
Grindys Sukurta AI Vinilas

Vieta

Prins Henrik kollegiet

Prins Henrik kollegiet

Rodyti žemėlapyje

Dažniausiai užduodami klausimai

Koks yra pavyzdinis mėnesinis mokestis už 1 rums bolig 25 m2 - dele badevær. Prins Henrik kollegiet?
Pavyzdžiui: Nuoma: 3250 DKK, Internetas: 50 DKK, Valymas: 50 DKK. Iš viso 3350 DKK.
Kiek 1 rums bolig 25 m2 - dele badevær. vienetų yra Prins Henrik kollegiete?
Prins Henrik kollegiete yra 4 1 rums bolig 25 m2 - dele badevær. vienetų.
Kokios patogumai yra Prins Henrik kollegiet?
Prins Henrik kollegiet turi: Skalbykla, Parkavimas, Internetas, Dviračių stoginė.
Kokie studentų bendrabučiai yra šalia Prins Henrik kollegiet?
B42 - Vesterkobbel (0.3 km, 4 min); Alssund kollegiet (0.8 km, 9 min); Søstjernevej (0.9 km, 11 min).

Visa informacija, kainos, nuotraukos ir planai yra tik orientaciniai.