Šis ir neatkarīgs studentu projekts, kas nekādā veidā nav saistīts ar Studiebolig Syd vai Sønderborg Kommune

4 istabu dzīvoklis 176,0 m2

Handels kollegiet

B.S. Ingemannsvej 2 6400 Sønderborg

2D dzīvokļa plāns ar trim istabām, dzīvojamo istabu, virtuvi, diviem koridoriem, vannas istabu, ieeju un glabāšanas telpu.
Stāva plāns
Kopā: 108.2m² AI aprēķināta platība no plāna attēla analīzes. Šis ir aplēses un var atšķirties no oficiālajiem mērījumiem.

Apraksts

Šis 176 m² četristabu dzīvoklis ēkā Handelskollegiet maksā 7538 DKK mēnesī, kas atbilst 42,8 DKK/m². Dzīvoklī ir trīs guļamistabas, viesistaba, liela virtuve un divi gaiteņi. SDU Alsion atrodas 2,9 km attālumā. Tuvākais veikals ir 212 metru attālumā.

AI ģenerēts AI ģenerēts saturs

Izmaksu sadalījuma piemērs

Noma 5.622 kr.
Biedru maksa 35 kr.
Internets 50 kr.
Elektrība 612 kr.
Apkure 1.219 kr.
Kopā 7.538 kr.

Iekārtas

CepeškrāsnsJā
PlītsJā
BalkonsJā
SkapjiJā
SaldētavaJā
Tvaika nosūcējsJā
Apkures maksājumsUz rēķina
LedusskapisJā
Ūdens maksājumsIekļauts
Veļas mazgāšanas maksaMaksājums caur AirWallet
Privāta virtuveJā
Elektrības maksājumsUz rēķina
Grīdas segums AI ģenerēts Parketa, Koks

Atrašanās vieta

Handels kollegiet

Handels kollegiet

Skatīt kartē

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir piemērs ikmēneša maksājumam par 4-rums bolig 176,0 m2 Handels kollegiet?
Piemēram: Noma: 5622 DKK, Biedru maksa: 35 DKK, Internets: 50 DKK, Elektrība: 612 DKK, Apkure: 1219 DKK. Kopā 7538 DKK.
Cik 4-rums bolig 176,0 m2 vienību ir Handels kollegiet?
Handels kollegiet ir 1 4-rums bolig 176,0 m2 vienību.
Kādas ērtības ir Handels kollegiet?
Handels kollegiet ir: Veļas mazgātava, Autostāvvieta, Ballīšu telpa, Durvju tālrunis, Viesu istabas, Velosipēdu novietne, Fitnesa telpa.
Kādas studentu dzīvesvietas atrodas Handels kollegiet tuvumā?
Kollegie 6400 (0.2 km, 2 min); Sønderskov kollegiet (0.3 km, 3 min); Ungdoms kollegiet (0.3 km, 3 min).

Visa informācija, cenas, fotogrāfijas un stāvu plāni ir tikai aptuveni norādījumi.