To je neodvisni študentski projekt, ki ni na noben način povezan s Studiebolig Syd ali Sønderborg Kommune

Enosobno stanovanje, 40 m²

B42 - Morbærhegnet

Morbærhegnet 24 - 44 6400 Sønderborg

2D načrt studijskega stanovanja z združenim dnevnim/spalnim prostorom, ločeno kuhinjo, kopalnico in vhodom/hodnikom.
Tloris
Skupaj: 40.5m² Površina, izračunana z AI iz analize slike tlorisa. To je ocena in se lahko razlikuje od uradnih meritev.

Opis

Stanovanje v Boligforeningen B42 - Morbærhegnet meri 40 m² in stane 3384,23 DKK na mesec, kar znaša 84,6 DKK/m². Enota vključuje dnevno sobo/spalnico, kuhinjo, kopalnico in hodnik. Pot do kampusa SDU traja 14 minut s kolesom. Trgovina 365discount je oddaljena 925 metrov.

Ustvarjeno z AI Vsebina, ustvarjena z umetno inteligenco

Primer razčlenitve stroškov

Najemnina 3.384 kr.
Skupaj 3.384 kr.

Lokacija

B42 - Morbærhegnet

Prikaži na zemljevidu

Pogosta vprašanja

Kakšen je primer mesečnega plačila za 1-rums bolig v B42 - Morbærhegnet?
Na primer: Najemnina: 3384.23 DKK. Skupaj 3384.23 DKK.
Koliko enot 1-rums bolig je v B42 - Morbærhegnet?
V B42 - Morbærhegnet je 1 enot 1-rums bolig.
Kakšne zmogljivosti ima B42 - Morbærhegnet?
B42 - Morbærhegnet ima: Pralnica, Parkiranje.
Kateri študentski domovi so blizu B42 - Morbærhegnet?
SØBO - Augustenborg Landevej (0.4 km, 5 min); Nørager (1.8 km, 22 min); Humlehøj (1.9 km, 23 min).

Vse informacije, cene, fotografije in tlorisi so zgolj orientacijski.