To je neodvisni študentski projekt, ki ni na noben način povezan s Studiebolig Syd ali Sønderborg Kommune

Dvosobno stanovanje v velikosti 68.4 m²

B42 - Vesterkobbel

Vesterkobbel 6400 Sønderborg

2D tloris z dnevno sobo, spalnico, vhodno dvorano in kopalnico, skupaj 46,0 m².
Tloris
Skupaj: 46m² Površina, izračunana z AI iz analize slike tlorisa. To je ocena in se lahko razlikuje od uradnih meritev.

Opis

Dvosobno stanovanje v Boligforeningen B42 - Vesterkobbel meri 68,4 m² in stane 5308,86 DKK na mesec, kar znaša 77,6 DKK/m². Enota vključuje dnevno sobo, spalnico, hodnik in kopalnico. Pot do kampusa SDU traja 9 minut s kolesom. Trgovina Rema 1000 je oddaljena 608 metrov.

Ustvarjeno z AI Vsebina, ustvarjena z umetno inteligenco

Primer razčlenitve stroškov

Najemnina 5.309 kr.
Skupaj 5.309 kr.

Objekti

Kuhinjska napaDa
Pristojbina za antenoDa
Plačilo ogrevanjaDa
Kuhalna ploščaDa
HladilnikDa
Plačilo vodeDa
Plačilo pralniceDa
Zasebna kuhinjaDa
Plačilo električne energijeDa
Tla Ustvarjeno z AI Parket, Les

Lokacija

B42 - Vesterkobbel

Prikaži na zemljevidu

Pogosta vprašanja

Kakšen je primer mesečnega plačila za 2-rums bolig v B42 - Vesterkobbel?
Na primer: Najemnina: 5308.86 DKK. Skupaj 5308.86 DKK.
Koliko lahko prihranim z boligstøtte v 2-rums bolig v B42 - Vesterkobbel?
Z boligstøtte lahko prihranite 796 DKK na mesec (9552 DKK na leto). Imamo kratek vodnik o pogojih.
Koliko enot 2-rums bolig je v B42 - Vesterkobbel?
V B42 - Vesterkobbel je 1 enot 2-rums bolig.
Kakšne zmogljivosti ima B42 - Vesterkobbel?
B42 - Vesterkobbel ima: Pralnica, Parkiranje, Gostinske sobe.
Kateri študentski domovi so blizu B42 - Vesterkobbel?
Prins Henrik kollegiet (0.3 km, 4 min); Søstjernevej (0.6 km, 7 min); Kærbo (0.6 km, 7 min).

Vse informacije, cene, fotografije in tlorisi so zgolj orientacijski.